סדנאת הכנה אישית לראיון עבודה

מדוע כדאי בכלל להירשם לסדנת הכנה אישית לראיון עבודה ?

יש לא מעט סיבות מדוע כדאי לכם להירשם לסדנת הכנה מקצועית לראיון עבודה: הסימולציות של הראיון שנערכות במהלך הסדנא,
קבלת משוב לגביי הביצועים שלכם, קבלת טיפים בנוגעסדנה הכנה לראיון עבודנ לשפת הגוף שלכם, לימוד טכניקות שיאפשרו לכם להתמודד עם השאלות הקשות ועוד..

אבל לדעתנו הסיבה החשובה ביותר להשתתפות בסדנת הכנה לראיון עבודה – היא הורדת מפלס הלחץ. בין אם אתם מרגישים לחץ לפני הראיון בגלל חשיבותו של התפקיד והרצון שלכם להתקבל אליו ובין אם זה בגלל שנחלתם בעבר מספר אכזבות בגלל ראיונות עבודה כושלים – אתם בוודאי יודעים שאם תורידו את אלמנט הלחץ מהמשוואה הזו – הביצועים שלכם בראיון העבודה יהיו טובים הרבה יותר.

ממש כמו שחקנים שחוזרים שוב ושוב על הטקסטים שלהם על הבמה,  וממש כמו ספורטאים שלא מפסיקים להתאמן במגרש לקראת התחרות הגדולה  – גם אתם צריכים להתכונן לראיון עבודה בדרך הקרובה ביותר לראיון עצמו - ואין דרך טובה יותר מאשר לבצע סימולציות של הראיון ולקבל משוב על סימולציות אלו. 

מה בדיוק קורה בסדנת ההכנה לראיון עבודה ?

חשוב לציין שסדנאות ההכנה לראיונות עבודה מועברות ע"י מנחים מקצועיים שמגיעים מתחום הגיוס ויש להם ניסיון רב לא רק בעריכת ראיונות עבודה, אלא גם במתן טיפים וטכניקות שיוכלו לסייע למועמד לעבור את הראיון בהצלחה.

לאחר תדריך תיאורטי קצר שילמד אתכם על משמעות ראיון העבודה והגורמים להצלחה
(או לכישלון שלו), המנחה יערוך לכם סימולציה של ראיון עבודה מלא הכולל גם את השאלות הקשות ביותר. המנחה המראיין אתכם יבחן אתכם בשבע עיניים לכל אורך הראיון וירשום לעצמו הערות בנוגע לשפת הגוף שלכם, הדרך בה אתם עונים על שאלות, יכולת השכנוע שלכם ועוד.

בשלב האחרון המראיין ייתן לכם משוב על ביצועיכם במהלך הראיון . הוא יפרט בפניכם את התחומים בהם הייתם טובים פחות, ואף ייתן לכם טכניקות שיעזרו לכם לחזק את נקודות התורפה שהתגלו במהלך הראיון .

את המשוב ואת הטכניקות החדשות שלמדתם, אתם לוקחים הביתה לתרגול ואימונים. אם אתם עדיין תרגישו לחוצים תוכלו לחזור לסימולציה חוזרת.

לאחר סדנת ההכנה האישית לראיון עבודה אתם קרוב לוודאי תרגישו בטוחים יותר בעצמכם - המתח והחרדות יישארו מאחוריכם – עכשיו כל שנותר הוא לגשת לראיון העבודה ולהשיג את התפקיד הנכסף.

חזור