איך להתפטר   

עומדים להתפטר? באתר ראיונות עבודה תוכלו ללמוד איך לתפטר ממקום עבודתכם הנוכחי לפי הכללים ותקבלו טיפים על איך נפרדים מהארגון בצורה חלקה.
איך כותבים מכתב התפטרות בצורה הטובה ביותר?
מכתב התפטרות הוא מסמך אשר מעיד בצורה פורמאלית על עזיבת מקום עבודה ביוזמתו של העובד. עוד לפני מסירת מכתב ההתפטרות יש להודיע על הכוונה לעזוב את מקום העבודה בצורה לא רשמית על ידי שיחת פנים מול פנים עם המנהל האישי ולהסביר לו את המניעים אשר הביאו אתכם להחלטה להתפטר ולעזוב את מקום העבודה.
איך להודיע למנהל על עזיבת מקום העבודה?
עזיבת מקום עבודה היא תהליך אשר אין להקל בו ראש אך יחד עם זאת עזיבת מקום עבודה היא לא כל כך נדירה. ישנם תחומים רבים ובעיקר בענפי ההיי-טק בהם ישנה תנודה גבוהה של עובדים אשר נודדים ממקום עבודה אחד למשנהו בהתאם לתנאים המשופרים שקיבלו, חיפוש אחר מקומות תעסוקה יציבים או אתגרים טכנולוגים.
איך נפרדים מהארגון בעת עזיבת מקום עבודה?
עזיבת מקום עבודה יכולה להיות אירוע שבשגרה עבור חלק מהמועסקים אך גם אירוע כאוב, טראומתי ומלחיץ עבור רובם. שיגרת העבודה יום יום באופן קבוע מוחלפת במעבר אל הלא נודע והפחד משינוי קיים ונטוע בכל אחד מאיתנו. יחד עם זאת, כאשר עוזבים מקום עבודה מכל סיבה שהיא יש לשמור על אווירה 'נקייה' ולעשות זאת בצורה הטובה וההוגנת ביותר. כיצד?
עזיבת מקום עבודה – איך תדעו אם זה הזמן הנכון לעזוב?
חושבים לעזוב את מקום העבודה שלכם, אבל לא בטוחים מה הזמן הכי נכון לעשות את זה? במאמר זה נספק לכם כמה עצות שיעזרו לכם לסיים את זה יפה ולהמשיך לדרך החדשה שלכם.